+1
powrót do artykułów

Chudy szczypior, jak to zmienić?

 

Jesz za czterech, podnosisz ciężary, a nadal wyglądasz jak chudzielec. Coś robisz nie tak, jak trzeba albo twoja dieta jest uboga w produkty budulcowe np. białko, albo ćwiczysz niewłaściwie i nie nadbudowujesz mięśni.

 

Tak czy inaczej wszystko można zmienić, nie musisz już wcale przejmować się tym, że nazywają cię patyczakiem czy chudym szczypiorem, dzięki naszym poradom już wkrótce nadbudujesz swoją masę mięśniową i rozrośniesz się w barach. Właściwy trening i dieta to klucz do sukcesu, wystarczy trochę wiedzy i samozaparcia, aby osiągnąć wymarzony cel. Porada pierwsza dotyczy wizyty u lekarza, specjalista określi czy przyczyną takiego stanu rzeczy są predyspozycje genetyczne czy może choroby hormonalne, nowotwory, anemia czy pasożyty układu pokarmowego.

Jeśli wszystko jest ok i po prostu odziedziczyłeś szybką przemianę materii czas na krok drugi. Zaprzyjaźnij się ze sztangą to najlepszy trening na nadbudowanie masy mięśniowej, wybierz siłownię i wykup karnet, następnie skonsultuj się z trenerem, który pokaże ci jak właściwie ćwiczyć i ułoży sensowny program treningowy. Krok trzeci to dobrze zbilansowana dieta dzięki której twoje mięśnie będą szybciej się nadbudowywały. Twoja dieta powinna od dziś składać się z 30% białek, 50% węglowodanów i 20% tłuszczy takich jak oliwa z oliwek. Pokarmy bogate w białko spożywaj na kolacje, wówczas dostarczysz budulca do regeneracji i wzrostu mięśni podczas snu. Za to największe porcje węglowodanów powinny się znaleźć w śniadaniu i posiłku po treningu, dzięki czemu uzupełnisz zapasy energii. Krok czwarty to właściwy i regularny odpoczynek. Jak wiadomo mięśnie nadbudowują się właśnie wówczas, gdy odpoczywamy, zwłaszcza podczas snu.

Dlatego nie zarywaj niepotrzebnie nocy i staraj się chodzić na siłownię nie częściej niż trzy razy w tygodniu, aby mięśnie miały kiedy odpocząć. Ostatnim krokiem są suplementy wspomagające trening i dietę Suplementy białkowe pozyskiwane są z wysokiej jakości białek zwierzęcych i roślinnych i są tak samo zdrowe jak te naturalne. Powyższe porady skutecznie pozwolą ci raz na zawsze zapomnieć i pożegnać się z wizerunkiem chudego szczypiora.

KOMENTARZE

KOMENTARZE (0)

TWÓJ KOMENTARZ: