+1
powrót do artykułów

Sześciopak na brzuchu

 

Mięśnie brzucha dobrze wyrzeźbione dają nie tylko wspaniały efekt na plaży w formie atrakcyjnego sześciopaku, ale także pomagają utrzymać kręgosłup we właściwiej pozycji. Dlatego warto skutecznie o nie zadbać, wówczas będziemy nie tylko dobrze wyglądać, ale także polepszy się nasze samopoczucie i zdrowie.

Najskuteczniejszą metodą na zadbanie o tę partię mięśni jest aerobiczna 6 Weidera

To zestaw sześciu ćwiczeń do wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni brzucha, które wykonuje się przez kolejne 42 dni przy wzrastającej liczbie powtórzeń. W ten właśnie sposób spalisz niepotrzebny tłuszcz, zbudujesz mięśnie i staniesz się właścicielem imponującego sześciopaka Aerobiczna 6 Weidera zyskała światową sławę jako najlepszy zestaw na spalenie tkanki tłuszczowej na brzuchu i skuteczne ukształtowanie i wyrzeźbienie mięśni tej partii ciała.

Najważniejszym momentem każdego ćwiczenia jest zatrzymanie ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 3 sekundy. Według Weidera każdy dzień ma swoją wartość dla pobudzenia mięśni brzucha tak, aby nie miały one większej przerwy niż jednodniowa, w innym przypadku zostanie przerwane ich długotrwałe obciążenie, co nie gwarantuje konkretnego efektu. Zatem trening ten nie pozwala mięśniom brzucha na ani jeden dzień odpoczynku. Profesjonalnie opracowany zestaw Weidera nastawiony jest na uzyskanie maksymalnych rezultatów w krótkim odstępie czasu, dlatego polecany jest wszystkim tym, którzy próbowali już rozmaitych metod bez zadowalających efektów. W naszym organizmie mięśnie brzucha pełnią niezwykle istotną rolę, są one stabilizatorem kręgosłupa. Zatem im mięśnie brzucha są silniejsze, tym kręgosłup jest bezpieczniejszy.

Silne mięśnie brzucha to nie tylko atrakcyjnie wyglądający sześciopak i prosta postawa, ale także mniej problemów z bólami kręgosłupa. Oczywiście ćwiczenia to jedno, nie zapominajmy jednak o zdrowej, bogatej w białko diecie Możemy bowiem intensywnie ćwiczyć, ale gdy będziemy niewłaściwie się odżywiać, pic alkohol i nie dosypiać to z pewnością nie dorobimy się żadnego sześciopaku.

KOMENTARZE

KOMENTARZE (0)

TWÓJ KOMENTARZ: