+1
powrót do artykułów

Suplementy – spal tłuszcz i zbuduj mięśnie

 

Dobrze wiesz, że aby atrakcyjnie i zdrowo wyglądać, musisz na to zapracować odpowiednią dietą i ćwiczeniami, bowiem nic nie przychodzi samo. Niektórzy jednak, aby przyspieszyć ów proces sięgają po rozmaite suplementy których celem jest spalenie tłuszczu i nadbudowa mięśni.

 

Niestety nie wszystkie są zdrowe i przynoszą obiecane efekty, najczęściej wydajemy pieniądze na coś, co nie działa. Są jednak w tym gąszczu suplementy które naprawdę wspomagają spalanie tłuszczu i budowanie mięśni, oczywiście pod warunkiem, gdy stosujemy odpowiednią dietę i regularnie ćwiczymy. Nie łudźmy się, że siedząc przed telewizorem i opychając się pizzą, dzięki jakimkolwiek suplementom schudniemy, nie tędy droga!

Oto najskuteczniejsze suplementy które przyśpieszą nasz powrót do formy. Pierwszym z nich jest CLA które pozwala pozbyć się przez rok około 9% tłuszczu, poza tym redukuje apetyt i pomaga rozbudować muskulaturę. Chrom natomiast pomoże nam schudnąć pośrednio, gdyż dodaje energii do intensywniejszych treningów, gdyż wspomaga metabolizm glukozy i zwiększa możliwości energetyczne organizmu. Kolejny produkt Chitosan wiąże tłuszcze dostarczane organizmowi podczas posiłków, uniemożliwiając ich wchłonięcie, dlatego jest zalecany osobom, które jedzą szczególnie tłusto.

Hoodia to nazwa jednego z kaktusów, którym żywią się Buszmeni, aby zabić głód, podczas długich polowań Suplement zawierający ten specyfik oszukuje nasz mózg, dając mu informacje o sytości, co więcej nawet nie mamy ochoty nic jeść. Ostatnim z listy jest L-Karnityna to złożona z dwóch aminokwasów substancja wspomagająca mięśnie w wysiłku fizycznym, gdyż wyłapuje cząsteczki tłuszczu z krwi i pomaga w ich transporcie do mitochondriów komórkowych, gdzie są spalane i zamieniane w energię. Tak naprawdę wszystkie te suplementy plus regularny trening i dieta to idealna metoda, aby szybko i skutecznie pozbyć się tłuszczu i nadbudować swoją muskulaturę.

KOMENTARZE

KOMENTARZE (0)

TWÓJ KOMENTARZ: