O Serwisie


Kompleksowość to klucz do zachowania zdrowia i sprawności fizycznej”


Zespół projektowy portalu Wirtualny-trener.pl stanowią wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w dziedzinach tj.: dietetyka, medycyna, fitness oraz kulturystyka. Jako jedni z niewielu łączymy pasję do pracy z innowacyjnym podejściem do dbania o zdrowie oraz sprawność fizyczną.

Dlatego stworzyliśmy kompleksowy serwis, w którym znajdziesz nie tylko:
diety, treningi, ćwiczenia, opis sprzętu fitness, wizualizacje 3D, wizytówki klubów fitness, trenerów, dietetyków, ale również będziesz mógł dzięki wykupieniu dopasowanego treningu lub diety, zadbać o swoje zdrowie i wygląd.

Jako jedyni na rynku posiadamy Inteligentny System Ekspercki,który został stworzony przez zespół wykwalifikowanych specjalistów, w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie. Inteligentny System Ekspercki na bieżąco kontroluje Twoje efekty i cele. Skutecznie motywuje do osiągnięcia podjętych celów, na bieżąco aktualizuje Twój trening i dietę w oparciu o Twoje postępy. Jest to pierwszy tak innowacyjny system dietetyczno-treningowy, który profesjonalnie pomaga w zadbaniu o zdrowie i sprawność fizyczną.

ZAKRES NASZYCH DZIAŁAŃ

Wirtualny-trener.pl to serwis oferujący indywidualnie dopasowane plany treningowe i dietetyczne, dzięki którym zadbasz o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Dzięki doświadczeniu ekspertów, ich pasji oraz mozolnej pracy stworzyliśmy serwis, w którym znajdują się min.:

- fitnesspedia – ciekawe artykuły na temat: diet, treningów, sportów oraz lifestyle,


- indywidualnie dopasowane diety do Twojego celu, umożliwiający wymianę posiłków, śledzenie 
postępów i prowadzenie dziennika dietetycznego,

- baza produktów, tabele wartości, szczegółowe opisy,

- indywidualnie dopasowany trening do Twojego celu i stażu, umożliwiający wymianę ćwiczeń, 
śledzenie postępów i prowadzenie dziennika treningowego,


- baza szczegółowo opisanych ćwiczeń, rodzajów treningów i sprzętu fitness,


- wizualizacje 3 D najskuteczniejszych ćwiczeń,

- baza wizytówek trenerów, dietetyków i klubów fitness,

- forum, gdzie możesz wymieniać się doświadczeniem i zyskać dodatkowe wsparcie,

- baza szczegółowo opisanych suplementów diety.


Serwis Wirtualny-trener to kompleksowe portal, który pomoże Ci zadbać o zdrowie, polepszyć wygląd swojego ciała i jego kondycję.Podejmij wyzwanie już DZIŚ!