SPRZĘT

0

Hantle

KATEGORIA

  • Anaerobowe

OPIS SPRZĘTU

Hantle wzmacniają mięśnie rąk, ramion oraz mięśnie grzbietowe. Posiadają zróżnicowaną wagę od 0,5 kg,do 50 kg, co umożliwia dobranie ich do indywidualnych możliwości oraz zaplanowanego treningu. Wykonywane są z różnego materiału, dlatego wyróżnia się hantle: gumowane, winylowe, piaskowe, a także z powłoką neoprenową i żeliwne.

TESTY SPRZĘTU

Przegląd zimowych dyscyplin sportowych

+3

 

Walorem sportów zimowych jest fakt, że zapominamy o wysiłku i skupiamy się wyłącznie na radości z uprawianego sportu i otaczającej nas aury pogodowej. Łączymy zatem przyjemne z pożytecznym dbając zarówno o kondycję, zdrowie, jak i psychikę.

 

Korzyści z bieżni

+2

 

Bieżnia to jeden z podstawowych przyrządów fitness, który pomaga nam w osiągnięciu doskonałej formy fizycznej. Na bieżni można nie tylko biegać, jeśli bowiem ktoś nie przepada za joggingiem, może po prostu wykorzystywać ją do innej formy aktywności, mianowicie chodzenia.

 

Ćwiczenia z motylkiem na nogi

+1

 

Prawie każda kobieta marzy o smukłych nogach, jeśli chcesz uzyskać taki efekt, musisz koniecznie zacząć regularnie ćwiczyć, a najlepszą drogą do sukcesu jest systematyczność. Bez ćwiczeń trudno mieć zgrabne i jędrne nogi, zwłaszcza że z wiekiem poziom tkanki tłuszczowej zaczyna wzrastać.