SPRZĘT

+1

Brama

KATEGORIA

  • Anaerobowe

OPIS SPRZĘTU

Brama do ćwiczeń przeznaczona jest do intensywnego treningu wszystkich górnych partii mięśni. Unikalny system przeniesienia obciążenia chroni przed kontuzjami wynikłymi z przeciążenia mięśni, a także zapewnia wzrost efektów ćwiczenia dochodzący do 30%. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie specjalnie zaprojektowanych krzywek, powodujących zmianę momentu siły w odpowiedniej funkcji kąta stawowego. Każdy osoba ćwicząca, bez względu na wysokość czy płeć może dostosować maszynę do własnych predyspozycji.

TESTY SPRZĘTU

Przybory fitness

+2

 

Jeśli chcemy szybko i skutecznie zyskać sprawność, warto zaopatrzyć się w przydatne przybory fitness, które nie tylko pomogą nam w treningu, ale uczynią go zabawnym i różnorodnym. Co zatem warto kupić, gdy na serio zaczynamy trenować?

 

Jak wybrać gadżet dla mężczyzny?

+2

 

Do niedawna uważano jeszcze, że gadżeciarstwo to przypadłość kobieca, dziś wiadomo już, że największymi fanami gadżetów, zwłaszcza technologicznych są mężczyźni. Do najpopularniejszych i niejako podstawowych należą: telefon komórkowy z niewiarygodnymi funkcjami dodatkowymi, dobrej jakości laptop i szybki samochód.

 

Deski snowboardowe

+2

 

Snowboard to sport zimowy, który zyskuje coraz większe grono fanów. I trudno się temu dziwić, gdyż dostarcza on fantastycznych przeżyć na stoku i zasadniczo podnosi poziom adrenaliny. Najważniejszym sprzętem dla snowboardzisty jest deska, zanim jednak ją kupimy, warto się dowiedzieć czegokolwiek o tego rodzaju sprzęcie.