SPRZĘT

0

Rower stacjonarny

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Rowerek stacjonarny posiada solidne koło zamachowe oraz precyzyjny mechanizm oporu. Ma regulacje poziomą i pionową siodełka oraz nowoczesny i zaawansowany panel komputer, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, tętno ćwiczącego w trakcie treningu, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych. Zaletą rowerów stacjonarnych jest szeroki zakres zastosowania - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio. 

TESTY SPRZĘTU

Przybory fitness

+2

 

Jeśli chcemy szybko i skutecznie zyskać sprawność, warto zaopatrzyć się w przydatne przybory fitness, które nie tylko pomogą nam w treningu, ale uczynią go zabawnym i różnorodnym. Co zatem warto kupić, gdy na serio zaczynamy trenować?

 

Relaks i woda

+1

 

Sport to według ostatnich badań najlepsza forma relaksu, a gdy jeszcze dodamy do tego wodę, wówczas nasze siły będą skutecznie zregenerowane. Sporty wodne z jednej strony dają nam uczucie wolności, nieskrępowania i obcowania z naturą, jak również przeżycia ekstremalne i podniesienie poziomu adrenaliny.

 

Moda na gadżety

+1

 

Gadżety w dzisiejszym świecie są najchętniej kupowanymi rzeczami, kupują je wszyscy bez wyjątku, mianowicie nastolatki, dzieci, dorośli, mężczyźni, kobiety. Oczywiście dla każdego gadżetem jest co innego, kobiety zazwyczaj wybierają dodatki do garderoby np. torebki, biżuterię lub paski, z kolei mężczyźni gustują w gadżetach technologicznych np. telefonach komórkowych.