SPRZĘT

0

Rower stacjonarny

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Rowerek stacjonarny posiada solidne koło zamachowe oraz precyzyjny mechanizm oporu. Ma regulacje poziomą i pionową siodełka oraz nowoczesny i zaawansowany panel komputer, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, tętno ćwiczącego w trakcie treningu, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych. Zaletą rowerów stacjonarnych jest szeroki zakres zastosowania - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio. 

TESTY SPRZĘTU

Bezprzewodowy internet

+1

 

Obecnie żyjemy w epoce nowoczesnych technologii: bezprzewodowe telefony, internet, tablety, iPody to tylko nieliczne urządzenia, które ułatwiają nam życie i bez których trudno by nam się było obejść. Zwłaszcza internet bezprzewodowy zyskał taką popularność, że trudno sobie wyobrazić brak mobilności tej usługi.

 

Buty sportowe, jak je wybrać?

+1

 

Buty sportowe nie są uniwersalne, mają konkretne przeznaczenie, inaczej zbudowane są te do joggingu, a inaczej na siłownie. Dlatego zanim wybierzesz się do sklepu, spokojnie się zastanów, do jakich zajęć potrzebujesz butów sportowych.

 

Nowoczesna telewizja

0

 

Telewizja to obecnie najczęstsza forma rozrywki, jest stosunkowo tania, gdyż kosztem jest tylko zakup telewizora i miesięczne opłaty abonamentu.Poza tym telewizja jest jednocześnie najbardziej uniwersalną rozrywką, gdzie każdy z domowników znajdzie coś interesującego dla siebie.