SPRZĘT

0

Rower stacjonarny

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Rowerek stacjonarny posiada solidne koło zamachowe oraz precyzyjny mechanizm oporu. Ma regulacje poziomą i pionową siodełka oraz nowoczesny i zaawansowany panel komputer, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, tętno ćwiczącego w trakcie treningu, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych. Zaletą rowerów stacjonarnych jest szeroki zakres zastosowania - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio. 

TESTY SPRZĘTU

Adrenalina i rower

+1

 

Jeśli pragniesz dobrej dawki adrenaliny, wystarczy ci rower, którym wjedziesz na Rysy i skoczysz przez zwalony pień. Rower górski to nie tylko środek transportu do pracy czy sposób na rekreacyjny wyjazd z rodziną do parku, ale również dawka sporej ilości adrenaliny, jeśli tylko wiesz, gdzie się udać.

 

Istota ćwiczeń rozciągających

+3

 

Nasz siedzący tryb życia i brak ruchu sprawiają, że nasze ciało staje się coraz mniej elastyczne. Dlatego powinniśmy jak najczęściej wykonywać ćwiczenia rozciągające, które redukują bóle krzyża, chroniczne bóle szyi, barków, a także wady postawy i asymetrie ciała.

Zbuduj sobie szerokie plecy!

+4

 

Dobrze wyglądająca sylwetka to przede wszystkim właściwe proporcje mięśni, które łatwo zachwiać zwłaszcza, gdy trenujesz wyłącznie to, co widzisz. Szeroki plecy to z pewnością marzenie każdego mężczyzny, dlatego należy o nie skutecznie zadbać właściwie ćwicząc. Co nam naprawdę dają dobrze rozbudowane mięśnie pleców?