SPRZĘT

0

Rower stacjonarny

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Rowerek stacjonarny posiada solidne koło zamachowe oraz precyzyjny mechanizm oporu. Ma regulacje poziomą i pionową siodełka oraz nowoczesny i zaawansowany panel komputer, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, tętno ćwiczącego w trakcie treningu, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych. Zaletą rowerów stacjonarnych jest szeroki zakres zastosowania - począwszy od ćwiczeń rehabilitacyjnych aż po treningi cardio. 

TESTY SPRZĘTU

Najczęstsze błędy na siłowni

+1

 

Idziemy na siłownię z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów, to dla nas priorytet, niestety nie zawsze mamy konkretny plan treningowy. Ćwiczymy wówczas od przypadku do przypadku na różnych urządzeniach lub powtarzamy ćwiczenia wykonywane przez innych.

 

Dzień sportu

+2

 

Dzień sportu czy dzień sportowca to międzynarodowe święto ludzi, którzy dbają o swoją kondycje i zdrowie. Wówczas w zależności od kraju i miasta organizowane są rozmaite parady, mecze czy olimpiady, które mają dać wyraz temu, że sport to zdrowie.

 

Przed sezonem zimowym

0

 

Każdy pasjonat sportów zimowych z pewnością narzeka, że i tak jest za mało dni w roku, kiedy można spokojnie pojeździć na nartach czy na desce. Dlatego należy tuż przed sezonem zimowym zadbać skutecznie o formę wykonując odpowiednie ćwiczenia, aby być cały czas w pogotowiu.