SPRZĘT

0

Eliptyk

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Wygodny, ergonomiczny sprzęt, który doskonale łączy trening z rozrywką. Konstrukcja pedałów pozwala wygodnie dostosować położenie stopy, cyfrowe czujniki są wygodnie umieszczone na kierownicy i precyzyjnie monitorują tętno. Posiada nowoczesny i zaawansowany panel komputerowy, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych.

TESTY SPRZĘTU

Jogging czy bieżnia?

+6

 

Chcąc zrzucić kilka zbędnych kilogramów zaczynamy uprawiać jakiś sport bądź chodzimy regularnie na siłownię. Oczywiście ruch to zdrowie i jeśli chcemy schudnąć to najskuteczniejszy i najpewniejszy sposób. Ostatnie badania przyznały joggingowi wysoką skuteczność w dążeniu do zachowania kondycji i zdrowia.

 

Zadbaj o swoje bicepsy

+5

 

Mięśnie dwugłowe ramienia, czyli popularnie mówiąc bicepsy są zbudowane z szybko i wolno kurczących się włókien mięśniowych. Jeśli chcesz rozbudować swoje bicepsy, musisz angażować oba rodzaje włókien do ciężkiej pracy.

 

Trening obwodowy

+2

 

Nikt nie lubi długo czekać na efekty, ale wykonując trening obwodowy, czyli ćwicząc wszystkie partie mięśniowe trzy razy w tygodniu, po miesiącu zobaczysz pierwsze rezultaty: mniej tłuszczu, więcej mięśni!