SPRZĘT

0

Eliptyk

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Wygodny, ergonomiczny sprzęt, który doskonale łączy trening z rozrywką. Konstrukcja pedałów pozwala wygodnie dostosować położenie stopy, cyfrowe czujniki są wygodnie umieszczone na kierownicy i precyzyjnie monitorują tętno. Posiada nowoczesny i zaawansowany panel komputerowy, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych.

TESTY SPRZĘTU

Paintball idealna rozrywka

+2

 

Mężczyzna oprócz zabawy potrzebuje intensywnych doznań i podniesienia poziomu adrenaliny, dlatego survival to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedną z wielu gier survivalowych jest paintball, który staje się coraz popularniejszą rozrywką w naszym kraju.

 

Ćwiczenia z motylkiem na nogi

+1

 

Prawie każda kobieta marzy o smukłych nogach, jeśli chcesz uzyskać taki efekt, musisz koniecznie zacząć regularnie ćwiczyć, a najlepszą drogą do sukcesu jest systematyczność. Bez ćwiczeń trudno mieć zgrabne i jędrne nogi, zwłaszcza że z wiekiem poziom tkanki tłuszczowej zaczyna wzrastać.

 

Dlaczego nordic walking jest coraz popularnie

+1

 

Nie każdy z nas jest fanem sportów, nie tylko dlatego, że jesteśmy leniwi, ale po prostu nie lubimy współzawodniczyć i się pocić. Z drugiej jednak strony chcemy zadbać o własną kondycje i dożyć sędziwych lat w pełnym zdrowiu.