SPRZĘT

0

Eliptyk

KATEGORIA

  • Aerobowe

OPIS SPRZĘTU

Wygodny, ergonomiczny sprzęt, który doskonale łączy trening z rozrywką. Konstrukcja pedałów pozwala wygodnie dostosować położenie stopy, cyfrowe czujniki są wygodnie umieszczone na kierownicy i precyzyjnie monitorują tętno. Posiada nowoczesny i zaawansowany panel komputerowy, który min.: wyświetla bieżącą prędkość, zlicza całkowity czas ćwiczenia oraz spalone kalorie podczas treningu. Klawiatura numeryczna wbudowana w konsolę umożliwia bezproblemową kontrolę panelu i pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie danych.

TESTY SPRZĘTU

Przybory fitness

+2

 

Jeśli chcemy szybko i skutecznie zyskać sprawność, warto zaopatrzyć się w przydatne przybory fitness, które nie tylko pomogą nam w treningu, ale uczynią go zabawnym i różnorodnym. Co zatem warto kupić, gdy na serio zaczynamy trenować?

 

Relaks i woda

+1

 

Sport to według ostatnich badań najlepsza forma relaksu, a gdy jeszcze dodamy do tego wodę, wówczas nasze siły będą skutecznie zregenerowane. Sporty wodne z jednej strony dają nam uczucie wolności, nieskrępowania i obcowania z naturą, jak również przeżycia ekstremalne i podniesienie poziomu adrenaliny.

 

Deski snowboardowe

+2

 

Snowboard to sport zimowy, który zyskuje coraz większe grono fanów. I trudno się temu dziwić, gdyż dostarcza on fantastycznych przeżyć na stoku i zasadniczo podnosi poziom adrenaliny. Najważniejszym sprzętem dla snowboardzisty jest deska, zanim jednak ją kupimy, warto się dowiedzieć czegokolwiek o tego rodzaju sprzęcie.