SPRZĘT

+1

BOSU

KATEGORIA

  • Inne

OPIS SPRZĘTU

To specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń równowagi, mięśni i wytrzymałości. Dwustronny przyrząd, stanowiącym połączenie piłki i stepu. Jedna strona urządzenia stanowi rodzaj pneumatycznej kopuły wyginającej się przy każdym ruchu ćwiczącego, natomiast druga jest płaską i sztywną platformą. Dwie rączki ukryte w zagłębieniach  ułatwiają swobodę w odwracaniu urządzenia z jednej strony na drugą. Średnica platformy wynosi około 63cm.

TESTY SPRZĘTU

Adrenalina i rower

+1

 

Jeśli pragniesz dobrej dawki adrenaliny, wystarczy ci rower, którym wjedziesz na Rysy i skoczysz przez zwalony pień. Rower górski to nie tylko środek transportu do pracy czy sposób na rekreacyjny wyjazd z rodziną do parku, ale również dawka sporej ilości adrenaliny, jeśli tylko wiesz, gdzie się udać.

 

Trening obwodowy

+2

 

Nikt nie lubi długo czekać na efekty, ale wykonując trening obwodowy, czyli ćwicząc wszystkie partie mięśniowe trzy razy w tygodniu, po miesiącu zobaczysz pierwsze rezultaty: mniej tłuszczu, więcej mięśni!

Jak wybrać gadżet dla mężczyzny?

+2

 

Do niedawna uważano jeszcze, że gadżeciarstwo to przypadłość kobieca, dziś wiadomo już, że największymi fanami gadżetów, zwłaszcza technologicznych są mężczyźni. Do najpopularniejszych i niejako podstawowych należą: telefon komórkowy z niewiarygodnymi funkcjami dodatkowymi, dobrej jakości laptop i szybki samochód.