SPRZĘT

+1

Piłka gimnastyczna

KATEGORIA

  • Inne

OPIS SPRZĘTU

Piłka wykonana jest z niezwykle wytrzymałego, antypoślizgowego materiału, wyróżnia się doskonałą sprężystością, elastycznością i odpornością na pęknięcia i zniszczenia. Zapewnia możliwość wykonywania różnych ćwiczeń fitness, takich jak: przysiady, brzuszki czy pompki –służąc jako odciążenie dla mięśni oraz stawów.

Rozmiar dobieramy do wzrostu
55 cm średnicy: wzrost 150-159,
65 cm 160-169,
75 cm 170-179,
85 cm 180-189.

TESTY SPRZĘTU

Relaks i woda

+1

 

Sport to według ostatnich badań najlepsza forma relaksu, a gdy jeszcze dodamy do tego wodę, wówczas nasze siły będą skutecznie zregenerowane. Sporty wodne z jednej strony dają nam uczucie wolności, nieskrępowania i obcowania z naturą, jak również przeżycia ekstremalne i podniesienie poziomu adrenaliny.

 

Korzyści z bieżni

+2

 

Bieżnia to jeden z podstawowych przyrządów fitness, który pomaga nam w osiągnięciu doskonałej formy fizycznej. Na bieżni można nie tylko biegać, jeśli bowiem ktoś nie przepada za joggingiem, może po prostu wykorzystywać ją do innej formy aktywności, mianowicie chodzenia.

 

Zadbaj o swoje bicepsy

+5

 

Mięśnie dwugłowe ramienia, czyli popularnie mówiąc bicepsy są zbudowane z szybko i wolno kurczących się włókien mięśniowych. Jeśli chcesz rozbudować swoje bicepsy, musisz angażować oba rodzaje włókien do ciężkiej pracy.