SPRZĘT

+1

Piłka gimnastyczna

KATEGORIA

  • Inne

OPIS SPRZĘTU

Piłka wykonana jest z niezwykle wytrzymałego, antypoślizgowego materiału, wyróżnia się doskonałą sprężystością, elastycznością i odpornością na pęknięcia i zniszczenia. Zapewnia możliwość wykonywania różnych ćwiczeń fitness, takich jak: przysiady, brzuszki czy pompki –służąc jako odciążenie dla mięśni oraz stawów.

Rozmiar dobieramy do wzrostu
55 cm średnicy: wzrost 150-159,
65 cm 160-169,
75 cm 170-179,
85 cm 180-189.

TESTY SPRZĘTU

Przybory fitness

+2

 

Jeśli chcemy szybko i skutecznie zyskać sprawność, warto zaopatrzyć się w przydatne przybory fitness, które nie tylko pomogą nam w treningu, ale uczynią go zabawnym i różnorodnym. Co zatem warto kupić, gdy na serio zaczynamy trenować?

 

Gorączka przedświąteczna

+1

 

Pod koniec października jak co roku w sklepach możemy znaleźć pierwsze świąteczne choinki i produkty. Galerie handlowe prześcigają się w oczarowywaniu klientów swoim asortymentem i pomysłami na święta. Szał zakupów świątecznych ogrania każdego, bez względu na wiek czy płeć, kupujemy kolejne ozdoby świąteczne, prezenty dla najbliższych i artykuły spożywcze.

 

Zadbaj o swoje bicepsy

+5

 

Mięśnie dwugłowe ramienia, czyli popularnie mówiąc bicepsy są zbudowane z szybko i wolno kurczących się włókien mięśniowych. Jeśli chcesz rozbudować swoje bicepsy, musisz angażować oba rodzaje włókien do ciężkiej pracy.