SPRZĘT

+1

Piłka gimnastyczna

KATEGORIA

  • Inne

OPIS SPRZĘTU

Piłka wykonana jest z niezwykle wytrzymałego, antypoślizgowego materiału, wyróżnia się doskonałą sprężystością, elastycznością i odpornością na pęknięcia i zniszczenia. Zapewnia możliwość wykonywania różnych ćwiczeń fitness, takich jak: przysiady, brzuszki czy pompki –służąc jako odciążenie dla mięśni oraz stawów.

Rozmiar dobieramy do wzrostu
55 cm średnicy: wzrost 150-159,
65 cm 160-169,
75 cm 170-179,
85 cm 180-189.

TESTY SPRZĘTU

Bezprzewodowy internet

+1

 

Obecnie żyjemy w epoce nowoczesnych technologii: bezprzewodowe telefony, internet, tablety, iPody to tylko nieliczne urządzenia, które ułatwiają nam życie i bez których trudno by nam się było obejść. Zwłaszcza internet bezprzewodowy zyskał taką popularność, że trudno sobie wyobrazić brak mobilności tej usługi.

 

Przegląd zimowych dyscyplin sportowych

+3

 

Walorem sportów zimowych jest fakt, że zapominamy o wysiłku i skupiamy się wyłącznie na radości z uprawianego sportu i otaczającej nas aury pogodowej. Łączymy zatem przyjemne z pożytecznym dbając zarówno o kondycję, zdrowie, jak i psychikę.

 

Nowoczesna telewizja

0

 

Telewizja to obecnie najczęstsza forma rozrywki, jest stosunkowo tania, gdyż kosztem jest tylko zakup telewizora i miesięczne opłaty abonamentu.Poza tym telewizja jest jednocześnie najbardziej uniwersalną rozrywką, gdzie każdy z domowników znajdzie coś interesującego dla siebie.