SPRZĘT

+1

Piłka gimnastyczna

KATEGORIA

  • Inne

OPIS SPRZĘTU

Piłka wykonana jest z niezwykle wytrzymałego, antypoślizgowego materiału, wyróżnia się doskonałą sprężystością, elastycznością i odpornością na pęknięcia i zniszczenia. Zapewnia możliwość wykonywania różnych ćwiczeń fitness, takich jak: przysiady, brzuszki czy pompki –służąc jako odciążenie dla mięśni oraz stawów.

Rozmiar dobieramy do wzrostu
55 cm średnicy: wzrost 150-159,
65 cm 160-169,
75 cm 170-179,
85 cm 180-189.

TESTY SPRZĘTU

Buty sportowe, jak je wybrać?

+1

 

Buty sportowe nie są uniwersalne, mają konkretne przeznaczenie, inaczej zbudowane są te do joggingu, a inaczej na siłownie. Dlatego zanim wybierzesz się do sklepu, spokojnie się zastanów, do jakich zajęć potrzebujesz butów sportowych.

 

Moda na gadżety

+1

 

Gadżety w dzisiejszym świecie są najchętniej kupowanymi rzeczami, kupują je wszyscy bez wyjątku, mianowicie nastolatki, dzieci, dorośli, mężczyźni, kobiety. Oczywiście dla każdego gadżetem jest co innego, kobiety zazwyczaj wybierają dodatki do garderoby np. torebki, biżuterię lub paski, z kolei mężczyźni gustują w gadżetach technologicznych np. telefonach komórkowych.

 

Najczęstsze błędy na siłowni

+1

 

Idziemy na siłownię z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów, to dla nas priorytet, niestety nie zawsze mamy konkretny plan treningowy. Ćwiczymy wówczas od przypadku do przypadku na różnych urządzeniach lub powtarzamy ćwiczenia wykonywane przez innych.